راهنمای رزیدنت اویل ۷ قسمت “خانه میهمان”

[ad_1]

این فصل به مرحله اول بازی اختصاص داده شده، قسمت خانه میهمان که از نسخه نمایشی بازی شناخته شده است. هیچ چیز جالبی در اینجا نیست، این مرحله مثل یک مقدمه به صورت خطی است. با این حال، برخی تله و پازل ها وجود دارد، پس مراقب باشید.

مقدمه و نوار ویدیویی اسرار آمیز

بازی با ورود شما به عمارت قدیمی شروع می شود. شما به سمت دروازه باید بروید اما متوجه خواهید شد که قفل شده است، چند گام به عقب برگردید و به سمت چپ بروید. در اطراف ساختمان حرکت کنید و از لبه عبور کنید، در میان زباله ها، کیف دستی زنی را پیدا خواهید کرد و در داخل آن یک گواهینامه رانندگی (و یک تروفی) پیدا می کنید.

وارد ساختمان شوید. این قسمت از خانه مشابه نسخه نمایشی است. به سمت آشپزخانه بروید، سپس از طریق راهرو به سمت پله ها بروید. در کابینت یک نوار و ضبط کننده VHS پیدا خواهید کرد، نوار ویدیویی برای صرفه جویی در پیشرفت در کار شما استفاده می شود، بنابراین پس از مشاهده آن باید به دنبال سرنخ ها باشید.

رزیدنت اویل 7

بشینید و به سمت راهرو بروید. از طریق درب سفید رنگ در سمت راست وارد اتاقی که تلویزیون دارد شوید. نوار ویدیویی را داخل دستگاه VHS بگذارید. در طول ضبط، به دنبال همکاران خود بروید و در پایان ضبط در مورد کلید مخفی داخل شومینه یاد خواهید گرفت.

با اتان به داخل مخفی گاه داخل دیوار بروید و از نردبان پایین بروید. از طریق فاضلاب شنا کنید، بعد از مدتی یک درب بسته پیدا می کنید. پشت درب بسته Mia قرار دارد. بر روی میز کارگای که درآنجا قرار دارد می توانید یک ورق کاغذ با اسامی (دو صفحه، آنها در بخش فایل ها در منو اضافه شده اند – یکی از اسرار در بازی) و  یک وسیله زنجیر پاره کن که می تواند بعدا برای بریدن زنجیری که Mia داخل آنجا گرفتار شده استفاده شود. بعد از اینکه Mia را آزاد کردید دنبال او بروید.

برای مدتی در اتاق آخر گیر می کنید، چرا که Mia اتاق بعدی را نمی تواند پیدا کند. او را تشویق کنید که جلو رود و سپس به اتاق مجاور بروید تا مسیری که به سمت بالا می رود باز شود.

به انتهای راهرو بروید. کشویی قهوه ای در سمت چپ دارای نقشه خانه است (شما می توانید از طریق منوی بازی به آن دسترسی پیدا کنید) – نقشه هایی مانند این را در مناطق بعدی پیدا خواهید کرد. سپس باید به حمام بروید (درب سمت چپ ) که در آنجا دو جعبه کمک های اولیه خود را پیدا می کنید.

به زیر زمین برگردید. توسط دوست دختر خود مورد حمله قرار می گیرید. هنگامی که اطلاعات روی صفحه را برای تضعیف حمله او مشاهده می کنید، دگمه حمله (دگمه سمت چپ موس / راست ماشه) را استفاده کنید. پس از مبارزه به عقب برگردید، از کمک های اولیه پزشکی استفاده کنید و هنگامی که به سمت Mia می روید، برای دومین بار مورد حمله قرار می گیرید. پس از مدت زمان کوتاهی به طور خودکار یک تبر را انتخاب می کنید و کورکورانه ۵ الی ۶ بار به او ضربه بزنید.

راه اتاق زیر شیروانی

صدای زنگ خوردن تلفن را در راهرو می شنوید، تلفن را بردارید و در مورد خروج از طریق اتاق زیر شیروانی اطلاعاتی دریافت کنید. اما اول، تبری را که قبلا از آن برای مبارزه استفاده کردید را بردارید و سپس به درب باز شده ای که در انتهای راهرو قرار دارد بروید.

برای اینکه وارد اتاق زیرشیروانی شوید، باید اول به آشپزخانه و پشت آن بروید. در راهرو، با وسیله ای که زنجیرها را پاره می کند، بوفه را باز کنید. در داخل آن، می توانید فیوزی را پیدا کنید که باید در داخل جعبه فیوزی که در اتاق با تلویزیون بود قرار دهید. حالا، می توانید از پله ها استفاده کنید تا به طبقه بالایی برسید (در این حین، Mia به شما حمله خواهد کرد و یکی از دستان شما را می برد. خیلی چیز مهمی نیست از کمک های اولیه استفاده کنید) و از دگمه روی تیرک استفاده کنید. این دکمه راه پله هایی را به اتاق زیر شیروانی باز می کند.

به اتاق زیرشیروانی بروید. پشت درب در سمت راست می توانید یک تفنگ دستی پر شده و مهمات و کمک های اولیه پیدا کنید. شاید این باعث شود که شما احساس امن تری پیدا کنید. به انتهای راهرو بروید و درب را باز کنید. در اینجا، می توانید مهمات اضافی را در سمت چپ پیدا کنید، در اتاق کوچگ پشت درب، مجموعه مهمات دیگری هم قرار دارد.

رزیدنت اویل 7

از نردبان استفاده کنید تا به پنجره برسید. یک بار دیگر Mia به شما حمله می کنید، این بار باید از دور (نزدیک ۱۰ قدم) به او تیراندازی کنید. سپس، چند مرحله این کار را انجام دهید و او به طور ناگهانی به شما حمله می کند (شما نمی توانید کاری انجام دهید) و مرحله اول بازی تمام خواهد شد.
الترا گیم[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *