راهنمای رزیدنت اویل ۷ قسمت خانه : سالن اصلی

[ad_1]

سالن اصلی متصل به تمام مناطق در خانه، از جمله ورود به طبقه بالایی و راهرو به زیرزمین است. هدف شما خارج شدن از خانه است اما برای انجام این کار باید سر سه سگ را بدست آورید تا آنها را بر روی درب جلویی خانه قرار دهید تا اجازه باز شدن درب داده شود. در این مرحله می توانید اسلحه شاتگان را بدست آورید.

اولین سر سگ

شما در سالن اصلی خانه هستید. یک بار دیگر، تلفن را بردارید. برای جلوتر رفتن باید چند پازل کوچک را حل کنید تا به شما اجازه فرار از خانه داده شود. باید سه عدد از یک سر سگ را بدست آورید و آنها را در داخل درب قرار دهید.

اون اینجاست، اون همه جاست! مجسمه آقای همه جا رو بر روی میزی که در نزدیکی درب به سالن اصلی است را از بین ببرید. سعی کنید هر جا که این مجسمه کوچک را دیدید از بین ببرید.

رزیدنت اویل 7

اول، به ساعت دیواری بلندی که به روی دیوار قرار دارد برسید. از راهی که آمده اید بازگردید تا ساعت را مطابق با تصویر بالا پیدا کنید. آونگ ساعت را بردارید. حالا، به قسمت اول خانه، به اتاق نشیمن بروید، جایی که می توانید یک ساعت مشابه پیدا کنید و آیتم جدیدی را که بدست آورده اید داخل آن قرار دهید. به جای آونگ یک شکل از سر مجسه سگ اول پدیدار می شود. آن را بردارید و آن را در مقابل درب جلوی خانه در سالن اصلی بگذارید.

دومین سر سگ

رزیدنت اویل 7

سر دوم در اتاق تفریحی در طبقه دوم قرار دارد. باید در اینجا باهوش باشید (اگر از این راهنما پیروی کنید). در قسمت جنوبی این اتاق یک کتاب بر روی قفسه پیدا می کنید، یک کتاب نارنجی رنگ که می تواند باز شود. داخل آن، دومین سر را پیدا خواهید کرد. به درب جلویی بازگردید و آن را بر روی درب اصلی قرار دهید.

انتخابی : نوار Mia – فرار از دست مارگارت

اتاق تفریحی در طبقه اول شامل نوار VHS امضا شده “Mia” و یک ضبط کننده ویدئویی برای پخش نوار است. نوار را در دستگاه قرار دهید تا آن را پخش کند. در طول نوار، شما توسط همسر جک دنبال می شوید. ز طریق نزدیکترین درب به یک راهرو باریک که حاوی جعبه است، حرکت کنید. پشت آن پنهان شوید و مدتی منتظر بمانید تا آن زن از آنجا برود.

هنگامی که به اتاق پروژکتور رسیدید، پشت درب آن پنهان شوید (در قسمت راست آن) و منتظر بمانید تا مارگارت آنجا را ترک کند. هنگامی که اتاق خالی شد، به پروژکتور نزدیک شوید و از مجسمه استفاده کنید. حالا مجبور به چرخش مجسمه تا زمانی که سایه ایجاد شده با الگوی بر روی دیوار مطابقت کند دارید. اگر موفق به انجام این کار شوید درب مخفی باز می شود.

وارد اتاق دیگری می شوید. پشت پرده ای از مبلمان چوبی که در وسط قرار دارد پنهان شوید. در اطراف آن بخزید. هنگامی که زن در طرف دیگر آن قرار دارد، سوراخی که در کف قرار دارد را پیدا کنید و وارد آن شوید. از یک تونل کوچک عبور کنید. نوار دیگر در حال تمام شدن است. در آخر باید یک تروفی به نام “نمی تونی منو بگیری” را هم دریافت کنید.

رزیدنت اویل 7

اکنون، از طریق سالن برای ورود به طبقه اول بروید و از طریق دربی که باز است به سمت چپ بروید. وارد حمام شوید. یک سکه قدیمی در کاسه توالت پیدا می کنید. علاوه بر این، در وان حمام یک مجسمه چوبی پیدا می کنید.

مواظب باشید. برداشتن مجسمه به این معنی است که توسط جک مورد حمله قرار می گیرید. با این حال، در این زمان او “آسیب پذیر” است – چند شلیک به سر او و او برای مدت طولانی دیگر مزاحم شما نمی شود (خیلی هم طولانی نیست، پس در پایان حمام او را ملاقات می کنید)

مجسمه ای که پیدا کرده اید را در سالن اصلی، در یک طاقچه کوچک حاوی پروژکتور قرار دهید. یک بار دیگر مجسمه را بچرخانید تازمانی که سایه آن با الگوی مشاهده شده بر روی دیوار یکی شود. این یک گذرگاه مخفی است که همچنین به عنوان یک پناهگاه امن استفاده شود. اگر تلاش کنید یک شیء مختلف را در پایه قرار دهید، در اینجا یک تروفی با نام “تلاش خوبی بود” دریافت می کنید.

یک آیتم جدید داخل آن پیدا می کنید. این آیتم که اسم آن Psychostimulants است به شما در پیدا کردن مواردی که قادر به پیدا کردن آنها با چشم نیستید کمک می کند و آنها را علامت می زند. با استفاده از این آیتم می توانید تروفی جدیدی به نام “چشمانتان را باز کنید” دریافت کنید.

 
الترا گیم[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *