بازی اندروید ایرانی کودک آریا نسخه ۱٫۰

[ad_1]

” اولین وب سایت منتشر کننده بازی “

کودک آریا یک بازی ایرانی و با جنبه ی آموزشی است که امروز قصد داریم این بازی کودکانه و آموزشی را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم. بازی کودک آریا ۷۸۰ عدد فلش کارت آموزشی را با دسته بندی های مختلف به شما معرفی می کند.

فلش کارتهای آموزشی بسیار جذاب و زیبای موجود در نرم افزار که در گروه های مختلفی نظیر اعضای بدن ، رنگ ها ، اعداد ، خوراکی ها ، حیوانات ، پوشاک ، اشکال ، میوه ها ، اشیاء ، افعال ، گل ها ، مشاغل ، الفبای فارسی ، ساعت و … دسته بندی شده اند. هر فلش کارت شامل تلفظ صحیح لغت بزبان فارسی و انگلیسی بهمراه صدای کارت ( نظیر صدای حیوانات ) امکان رنگ آمیزی و انجام بازی پازل می باشند . همچنین برای آموزش بهتر و جذاب تر کارت ها بعضی از کارت ها دارای ترانه آموزشی لغت نیز می باشند. اگر از بازی های ایرانی لذت می برید می توانید بازی دنیای شاد حیوانات را نیز تجربه کنید.

همچنین بازی کودک آریا با ۱۰ بازی جذاب آموزشی کودک شما را ساعت ها سرگرم می کند. این بازی ها شامل : گردونه سحر آمیز، مزرعه حیوانات، جنگل، پوشاک مناسب، بگرد و پیدا کن، رنگ آمیزی، پازل و … می باشد. از دیگر امکانات مهیج و سرگرم کننده این بازی می توان به ۳۰ داستان زیبا و آموزنده اشاره کرد.

کودک آریا

بازی کودک آریا

داستان های گنجانده شده در این بخش که شامل داستان های آموزنده نویسنده مشهور کودکان تونی گراس می باشد. این داستان ها با تصویرگری بسیار عالی و با صدای سرکار خانم دوستی روایت می شوند. کودک شما می تواند در هنگام گوش دادن به داستان نقاشی های هر صفحه را رنگ آمیزی نماید. شما می توانید از بخش ترانه های کودکانه هم برای آرامش و سرگر می کودک خود نیز استفاده کنید.این بخش شامل ترانه های بسیار زیبای کودکانه، لالایی های هر شهر و روستا، شب بخیر کوچولو و موزیک های آرامش بخش برای کودکان است.

این بازی به صورت پرداخت درون برنامه ای ارائه شده است و شما با پرداخت مبلغی اندک می توانید از تمامی بخش های این بازی سرگرم کننده و آموزشی استفاده کنید. بازی ایرانی کودک آریا با بیش از هزار نصب از مارکت بزرگ اندروید و امتیاز ۴٫۶ یکی از بهترین بازی های ایرانی محسوب می شود. اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده و مهیج ایرانی برای کودک خود می گردید پیشنهاد ما به شما بازی کودک آریا می باشد.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *